O NAS

„Wierzę, że musisz rozumieć ekonomię i biznes, zanim stworzysz strategię oraz że musisz rozumieć strategię, zanim stworzysz strukturę. Jeśli zrobisz to w niewłaściwej kolejności, zapewne poniesiesz porażkę.”

Michael Dell, założyciel Dell Inc.

Jesteśmy dynamiczną firmą konsultingową obecną w branży od 2013 r. Specjalizujemy się w diagnozowaniu obszarów do zmiany i rozwoju w firmach. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam na skuteczne wykrywanie problemów i wskazywanie rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy efektywności i zwiększenia zysków firmy. W trudnych czasach, w jakich aktualnie żyjemy, ciężko jest utrzymać stały rozwój biznesu. Dlatego nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw, które chcą zadbać o swoje miejsce na rynku oraz zapewnić sobie stabilną i zrównoważoną przyszłość.

Nasi eksperci przeprowadzą dokładną analizę firmy i zidentyfikują obszary wymagające zmian oraz te, które należy rozwijać. W oparciu o wyniki diagnozy opracujemy szczegółowy raport, który zawierać będzie konkretne rekomendacje oraz propozycje działań, których podjęcie przyczyni się do poprawy efektywności i wzrostu zysków firmy.

W ofercie naszej firmy znajduje się także wsparcie we wdrażaniu rekomendowanych zmian oraz organizacji szkoleń dla pracowników, które pomogą w rozwoju ich umiejętności i umożliwią wprowadzenie nowych praktyk biznesowych.

Zaufało nam już wiele firm, dla których przeprowadziliśmy skuteczne diagnozy i zaproponowaliśmy rozwiązania, które pozwoliły na osiągnięcie sukcesu w trudnych warunkach rynkowych.

Zobacz nasze rekomendacje

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług, które przyczynią się do poprawy sytuacji Twojej firmy oraz jej stabilnego i zrównoważonego rozwoju.

Inspirują nas:

  • William Edwards Deming i jego koncepcja “Total Quality Management” oraz jej odgałęzienia: Kaizen (Masaaki Imai), Lean Management, etc.
  • Andrzej Jacek Blikle i jego “Doktryna jakości” (bazująca na TQM Deminga)
  • koncepcja samozarządzania i turkusowych organizacji
  • koncepcja “Zarządzania przez wartości”
  • badania Instytutu Gallupa dotyczące postaw pracowników i menedżerów oraz rozwijania siebie i firmy w oparciu o swoje mocne strony

oraz wiele innych…

_MG_2133_AG_1

Z poważaniem,
Aneta Grzegorzewska
Prezes

Masz pytanie ? Napisz do nas ! Odpowiem w 48 godzin.

Na skróty: O NAS | OFERTA | BLOG